Вчителі початкових класів

Андрусенко Тетяна Олександрівна

вчитель початкових класів.
Категорія, звання: вища, старший вчитель.
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Почесна Грамота Міносвіти, Подяка голови комітету ВРУ з питань науки і освіти
Стаж: 32 роки

Бабенко Наталя Миколаївна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища, старший вчитель
Нагороди: Грамота РУО, Грамота Департаменту освіти, Грамота ГУОН
Стаж: 27 років

Безбах Валентина Антонівна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища, старший вчитель
Нагороди: Грамота РУО, Грамота РВО
Стаж: 30 років

Вчителя початкових класів

Шкарабура Яна Русланівна

вихователь початкової школи, вихователь ГПД
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 3 роки

Казанцева Олена Вадимівна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Подяка РДА, Грамота Міністерства освіти і науки України
Стаж: 27 років

Калюк Тетяна Миколаївна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища, вчитель-методист
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУОН, Почесна Грамота МОН України, Подяка РДА, Подяка нац.академії пед. наук України, Подяки голови КМДА, Грамота ВРУ
Стаж: 36 років

Вчителя початкових класів

Ковальчук Людмила Володимирівна

вчитель початкових класів
Категорія, звання: вища, педагочічний стаж 21 років
Нагороди: грамота РУО
Стаж: 22 роки

Короленко Олена Василівна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУОН
Стаж: 37 років

Любаренко Алла Володимирівна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамоти РУО
Стаж: 27 років

Вчителя початкових класів

вихователь ГПД
Категорія, звання:спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 11 років

Кірпач Віра Олександрівна

асистент вчителя в класі
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди:


Вчителя початкових класів

Євлаш Людмила Вікторівна

вчитель початкових класів, вчитель ГПД
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 6 років

Герасименко Олена Федорівна

вихователь ГПД, асистент вчителя
Категорія, звання: бакалавр
Нагороди:
Стаж: 2 роки

Созанович Тетяна Петрівна

вчитель початкових класів,вихователь ГПД
Категорія, звання: спеціаліст, вчитель історії
Нагороди:
Стаж:
3 роки



Вчителі музики та образотворчого мистецтва

Ярошук Марія Юріївна

вчитель музичного-мистецтва, предмета «Мистецтво»
Категорія, звання: магістр, спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 2 роки

Садовська Ганна Олександрівна

вчитель образотворчого мистецтва
Категорія, звання: перша
Нагороди: грамота РУО
Стаж: 13 років

Вчителі біології, хімії

Гаєва Наталія Василівна


вчитель біології, основ здоров’я, предмета «Захист України», голова методичного об'єднання


Категорія, звання: вища, вчитель-методистНагороди:
Грамота РУО, грамота ГУО, Почесна Грамота МОіН, Подяка РДА
Стаж: 30 років

Кошель Мирослава Михайлівна

вчитель хімії, основ здоров'я
Категорія, звання: вища
Нагороди: грамота РУО, подяка РУО
Стаж: 24 роки

Кочубей Єлизавета Сергіївна

вчитель біології, природознавства, основ здоров'я, соціальний педагог
Категорія, звання: магістр
Нагороди:
Стаж: 3 роки


Черепніна Тетяна Валеріївна

вчитель географії, економіки, природознавства
Категорія, звання: вища, старший вчитель
Нагороди: грамота РУО, подяка РУО, грамота МОН,
Стаж: 22 роки


Вчителі математики

Демічева Оксана Анатоліївна


вчитель математики, англійської мови
Категорія, звання: вища, старший вчитель
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО
Стаж: 29 років

Нужная Тамара Володимирівна

вчитель математики
Категорія, звання: вища, старший вчитель
Нагороди: Грамота ГУО, Грамота МОіН, знак "Відмінник освіти України", подяка РДА
Стаж: 50 років

Симонян Олена Вердоївна

вчитель математики
Категорія, звання: вища, старший вчитель
Нагороди: Грамота РУО, ГУО, Грамота МОіН, "Відмінник освіти України».
Стаж: 46 років


Вчителі інформатики, фізики та асторономії

Прімак Ніна Анатоліївна

вчитель інформатики та математики
Категорія, звання: перша
Нагороди: Грамоти РУО
Стаж:10 років

Мещерінов Володимир Володимирович

вчитель інформатики
Категорія, звання: вища
Нагороди: грамота РУО, грамота ГУО
Стаж: 17 років

Тиндик Станіслав Іванович

вчитель фізики та астрономії
Категорія, звання: вища, вчитель-методист
Нагороди: Грамота ГУО, Грамота МО, "Відмінник освіти України», подяка голови КМДА
Стаж: 43 роки


Вчителі інформатики, фізики та асторономії

Оліфер Катерина Андріївна

вчитель української мови та літератури
Категорія, звання: категорія вища, старший вчитель.
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Почесна Грамота Міносвіти, "Відмінник освіти України", подяка РДА
Стаж: 40 років

Гурська Олена Миколаївна

вчитель української мови та літератури
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамота РУО, подяка голови КМДА, грамота ГУОН
Стаж: 13 років

Аркуша Алла Володимирівна

вчитель української мови та літератури
Категорія, звання: друга
Нагороди: Грамота РУО
Стаж: 7 років

Вчителі інформатики, фізики та асторономії

Кононова Олена Олександрівна

вчитель зарубіжної літератури
Категорія, звання: вища, вчитель-методист
Нагороди: Грамота РУО, грамота ГУО, подяка РДА
Стаж: 39 років

Вчителі англійської мови / Teacher of English

Кубікова Світлана Миколаївна

вчитель англійської мови, голова методичного об'єднання
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамота РУО, грамота ГУОН
Стаж: 36 років

Лубенко Лілія Сергіївна

вчитель англійської мови
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамота РУО, грамота РУО за ІІ місце у конкурсі "Учитель року
Стаж: 19 років

Мерзлюк Олена Анатоліївна

вчитель англійської мови
Категорія, звання: перша
Нагороди: Почесна Грамота Міносвіти, грамота ГУОН, грамоти РУО, подяки РУО
Стаж:
20 років

Павленко Алла Дмитрівна

вчитель англійської мови
Категорія, звання: магістр, перша
Нагороди:
Стаж: 7 років

Вчителя німецької та французської мов

Мазур Оксана Анатоліївна

вчитель німецької мови
Категорія, звання: спеціаліст, педагогічний стаж 2 роки.
Нагороди:

Грицаєнко Руслана Вікторівна

вчитель англійської та французької мов
Категорія, звання: вища, педагогічний стаж 20 років.
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУОН

Вчителя німецької та французської мов

Копель Юлія Петрівна

вчитель трудового навчання, голова методичного об'єднання.
Категорія, звання: вища, старший вчитель
Нагороди: Грамота РУО, подяка РДА, грамоти ГУОН
Стаж: 18 років

Нікітюк Андрій Миколайович

вчитель фізичного виховання та Захисту Вітчизни, голова методичного об'єднання.
Категорія, звання: вища, старший вчитель
Нагороди: Грамота РУО, грамота ГУО, Почесна Грамота МОіН, Подяка РДА.
Стаж: 22 роки

Вчителі фізкультури

Сербін Владислав Ігорович

вчитель фізичної культиру
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 1 рік

Степанюк Артур Володимирович

вчитель фізичної культури
Категорія, звання: перша
Нагороди: грамота РУО
Стаж: 10 років

Психолог, керівники гуртків

Рудь Дар’я Юріївна

психолог
Категорія, звання: вища, педагогічний стаж 16 років.
Нагороди: Грамота РУО

Хоптинець Олександр Олексійович

педагог-організатор, керівник гуртка
Категорія, звання: вища, вчитель-методист, педагогічний стаж 56 років.
Нагороди: Грамота РУО, грамота ГУО, Грамота МОіН, "Відмінник освіти України", Подяка КМДА

Петровічева Вікторія Іванівна

педагог-організатор
Категорія, звання: спеціаліст, педагогічний стаж 2 роки
Нагороди:

Вчителі історії та права

Калашнікова Любов Степанівна

вчитель історії, голова методичного об'єднання
Категорія, звання: вища, вчитель-методист
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Почесна Грамота МО, Подяка РДА
Стаж: 36 років

Симонович Альона Володимирівна

вчитель історії, правознавства
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди: 
Стаж: 2 роки

Яценко Олена Володимирівна

вчитель історії
Категорія, звання: вища
Нагороди:  
Стаж: 6 років
 

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sch166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей

Найти на сайте