Вчителі початкових класів

Андрусенко Тетяна Олександрівна

вчитель початкових класів.
Категорія, звання: вища, старший учитель.
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Почесна Грамота Міносвіти, Подяка голови комітету ВРУ з питань науки і освіти
Стаж: 35 років

Бабенко Наталя Миколаївна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамота РУО, Грамота Департаменту освіти, Грамота ГУОН
Стаж: 33 роки

Безбах Валентина Антонівна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамота РУО, Грамота РВО
Стаж: 33 роки

Вчителя початкових класів

Забавська Анастасія Станіславівна

вихователь початкової школи, вихователь ГПД
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 2 роки

Казанцева Олена Вадимівна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища, учитель-методист
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Подяка РДА, Грамота Міністерства освіти і науки України
Стаж: 30 років

Калюк Тетяна Миколаївна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища, учитель-методист
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУОН, Почесна Грамота МОН України, Подяка РДА, Подяка нац.академії пед. наук України, Подяки голови КМДА, Грамота ВРУ
Стаж: 41 рік

Вчителя початкових класів

Ковальчук Людмила Володимирівна

вчитель початкових класів
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: грамота РУО
Стаж: 28 років

Євлаш Людмила Вікторівна

вчитель початкових класів, вчитель ГПД
Категорія, звання: ІІ категорія
Нагороди:
Стаж: 9 років

Созанович Тетяна Петрівна

вчитель початкових класів,вихователь ГПД
Категорія, звання: спеціаліст, вчитель історії
Нагороди:
Стаж:
4 роки



Любаренко Алла Володимирівна

вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамоти РУО
Стаж: 28 років

Природнича галузь

Гаєва Наталія Василівна


вчитель біології, предмета «Захист України», голова методичного об'єднання


Категорія, звання:
вища, учитель-методист
Нагороди:
Грамота РУО, грамота ГУО, Почесна Грамота МОіН, Подяка РДА
Стаж: 33 роки

Кошель Мирослава Михайлівна

вчитель хімії, основ здоров'я
Категорія, звання: вища
Нагороди: грамота РУО, подяка РУО
Стаж: 27 років

Черепніна Тетяна Валеріївна

вчитель географії, економіки, природознавства
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: грамота РУО, подяка РУО, грамота МОН,
Стаж: 24 роки


Природнича галузь

Яковенко Єлизавета Сергіївна

вчитель біології, природознавства, соціальний педагог
Категорія, звання: друга
Нагороди: Подяка КМДА, Грамота управлянні освіти
Стаж: 5 років


Кірпач Віра Олександрівна

вчитель біології, природознавства
Категорія, звання: 10 тарифний розряд
Нагороди:
Стаж: 3 роки


Тиндик Станіслав Іванович

вчитель фізики та астрономії
Категорія, звання: вища, учитель-методист
Нагороди: Грамота ГУО, Грамота МО, "Відмінник освіти України», подяка голови КМДА
Стаж: 45 років


Математична галузь

Литвин Ірина Олександрівна


вчитель математики
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамота РУО
Стаж: 22 роки

Нужная Тамара Володимирівна

вчитель математики
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамота ГУО, Грамота МОіН, знак "Відмінник освіти України", подяка РДА
Стаж: 52 роки

Сиваченко Галина Іванівна

вчитель математики
Категорія, звання: перша
Нагороди: Грамота РУО, ГУО
Стаж: 36 років


Вчителі інформатики, фізики та асторономії

Янчук Інна Вікторівна

вчитель інформатики та математики
Категорія, звання: вища, учитель-методист
Нагороди: Грамоти РУО, ГУО
Стаж: 22 роки

Матлай Володимир Сергійович

вчитель математики
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 1 рік

Скуратівська Леся Іванівна

вчитель інформатики
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамоти РУО, ГУО
Стаж: 19 років

Сєрік Юлія Вадимівна

вчитель економіки
Категорія, звання: вища
Нагороди:
Стаж: 23 роки

Мовно-літературна галузь

Оліфер Катерина Андріївна

вчитель української мови та літератури
Категорія, звання: категорія вища, старший учитель.
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Почесна Грамота Міносвіти, "Відмінник освіти України", подяка РДА
Стаж: 43 роки

Забавська Тетяна Володимирівна

вчитель української мови та літератури
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамота РУО, подяка голови КМДА, грамота ГУОН
Стаж: 26 років

Тищенко Зара Робертівна

вчитель української мови та літератури
Категорія, звання: вища, учитель-методист
Нагороди: Грамота РУО, ГУО
Стаж: 26 років

Мовно-літературна галузь

Безуса Тетяна Миколаївна

вчитель української мови та літератури
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Почесна Грамота Міносвіти, подяка РДА
Стаж: 38 років

Казанцева Олена Анатоліївна

вчитель зарубіжної літератури
Категорія, звання: друга
Нагороди: грамота ГУО
Стаж: 9 років

Силенко Лариса Вікторівна

вчитель української мови та літератури
Категорія, звання: вища, учитель-методист
Нагороди: Грамота РУО, ГУО
Стаж: 29 років

Мовно-літературна галузь

Кубікова Світлана Миколаївна

вчитель англійської мови
Категорія, звання: вища
Нагороди: Грамота РУО, грамота ГУОН
Стаж: 39 років

Лубенко Лілія Сергіївна

вчитель англійської мови, голова методичного об'єднання
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамота РУО, грамота РУО за ІІ місце у конкурсі "Учитель року
Стаж: 22 роки

Мерзлюк Олена Анатоліївна

вчитель англійської мови
Категорія, звання: вища
Нагороди: Почесна Грамота Міносвіти, грамота ГУОН, грамоти РУО, подяки РУО
Стаж:
23 роки

Мовно-літературна галузь

Павленко Алла Дмитрівна

вчитель англійської мови
Категорія, звання: вища
Нагороди:
Стаж: 9 років

Овсєйко Юлія Володимирівна

вчитель англійської та німецької мови
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 6 років

Фізична культура і технологічна галузі

Копель Юлія Петрівна

вчитель трудового навчання, голова методичного об'єднання
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамота РУО, подяка РДА, грамоти ГУОН
Стаж: 20 років

Нікітюк Андрій Миколайович

вчитель фізичного виховання та Захисту Вітчизни, голова методичного об'єднання.
Категорія, звання: вища, старший учитель
Нагороди: Грамота РУО, грамота ГУО, Почесна Грамота МОіН, Подяка РДА.
Стаж: 24 роки

Садовська Тетяна Миколаївна

вчитель фізичної культиру
Категорія, звання: спеціаліст
Нагороди:
Стаж: 4 роки

Степанюк Артур Володимирович

вчитель фізичної культури
Категорія, звання: перша
Нагороди: грамота РУО
Стаж: 13 років

Громадянська та історична галузь

Калашнікова Любов Степанівна

вчитель історії, правознавства
Категорія, звання: вища, учитель-методист
Нагороди: Грамота РУО, Грамота ГУО, Почесна Грамота МО, Подяка РДА
Стаж: 38 років

Яценко Олена Володимирівна

вчитель історії, голова методичного об'єднання
Категорія, звання: перша
Нагороди:
Стаж: 15 років

Вчителі музики та образотворчого мистецтва

Панченко Василь Володимирович

вчитель музичного-мистецтва, предмета «Мистецтво»
Категорія, звання: І категорія
Нагороди:
Стаж: 8 років

Садовська Ганна Олександрівна

вчитель образотворчого мистецтва
Категорія, звання: І категорія
Нагороди: грамота РУО
Стаж: 16 років

Бондар Даніелла Володимирівна

психолог
Категорія, звання: спеціаліст
Стаж: 1 рік

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sch166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей

Найти на сайте