ПРО ШКОЛУ

Середня загальноосвітня школа № 166 функціонує з 1960 року та має І, ІІ, ІІІ ступені навчання. Школа має свої традиції. Щорічно проводиться інтелектуальний конкурс « Що? Де? Коли?», «Фешен- шоу», «Учень року», для участі в якому залучаються найкращі учні класів, конкурс формує пізнавальний інтерес учнів до вивчення предметів. вчить їх працювати в команді, активізує творчі здібності, виховує доброзичливість, взаємопідтримку, дружелюбність, виховує здорову конкуренцію, при якій кожен намагається показати свої найкращі якості.

Наш підхід до навчального процесу:

Компетентнісний підхід

передбачає аксологічну, мотиваційну, рефлексивну, когнітивну, операційно-технологічну та інші складові результатів навчання, що відбивають прирощення не лише знань, умінь і навичок, а й досвіду емоційно-ціннісного ставлення. Компетентність у сфері самостійної пізнавальної діяльності, засвоєння способів придбання знань із різних джерел інформації є основою компетентності в інших сферах: громадянській, соціально-трудовій, культурно-естетичній діяльності, в побутовій сфері, сфері дозвілля та ін. Ключова компетентність випускника школи має інтегративну природу, тому що її джерелом є різні сфери культури і діяльності: духовної, соціальної, інформаційної, етичної, екологічної тощо.

ЗНО-2016

РЕЗУЛЬТАТИ