П'ятниця, 07 грудня 2018 14:31

День самоврядування Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

З самого ранку школу заповнювали щасливі новоспечені вчителі. Історики, філологи, біологи, фізики, хіміки, математики, інформатики – всі усміхнені і вже не можуть дочекатись, коли зайдуть в клас і розпочнуть урок.

Хтось фотографується, метушиться, повторює конспект. І ось, настала 8:30, продзвенів дзвінок .Всі метушливо поспішали до потрібних класів проводити перший в житті свій власний урок.

        Та під кінець посмішки згасли, замість іскри цікавості з’явилася втома, а такі легкі конспекти стали таким важким тягарем. М’який вчительський стілець перетворився на справжнє спасіння для втомлених ніг. А від болю в горлі могла врятувати тільки гаряча кава.

   На сьомому уроці знесилені учні  ділилися враженнями. За стільки років у наші голови прийшло розуміння, якого не було раніше. Так багато років ми провчилися в цій школі, і жодного дня серйозно не задумувались над важкою вчительською долею.

Стіни актової зали вислуховували скарги на біль в горлі та ногах, на неслухняних учнів і просто шибеників, які вирішили, що сьогодні їм все можна. В такі моменти, розумієш, що життя вчителя - це не тільки букети квітів на свята, а й втома і купа зошитів, що потрібно перевіряти до пізньої ночі. На щастя, нас така участь оминула.

          Постійний гамір виснажив всіх. Знесилені, видавивши останні посмішки для загального фото, учні попрямували додому. У голові постійно крутилася думка: «А це ж лише один день».  І всім вистачило цього дня, щоб зрозуміти, як важко вчителям щодня з усмішкою заходити в клас і не показувати тієї втоми, що приходить з їхньою титанічною роботою.

Переглянути  фото ---->>>>>

 

Прочитано 1483 разів Останнє редагування П'ятниця, 07 грудня 2018 14:41

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sch166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей