Четвер, 02 травня 2019 12:50

День цивільного захисту Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

24 квітня 2019 року в СЗШ №166  був проведений День цивільного захисту

з метою практичної перевірки рівня підготовки учнів та працівників школи до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. В цей день в усіх класах пройшли уроки з ЦЗ, були проведені конкурси, вікторини, практичні заняття. До участі проведення дня ЦЗ були запрошені представники вибухотехнічної служби Національної поліції України на чолі з заступником начальника ДВС НП України, які розповіли учням про захист людини в надзвичайній ситуації, поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами.

Під керівництвом вчителя предмету «Захист Вітчизни» Нікітюка А. М. учні 10-11класів відпрацювали вміння користуватися вогнегасниками та протипожежним рукавом у разі виникнення пожежі. З вчителем ЗВ Гаєвою Н. В. дівчата 10-11 класів надавали першу до медичну допомогу при забитті, гематомах, переломах умовно постраждалих.

Студенти ІІ курсу НМУ ім. О.О. Богомольця провели для старшокласників заняття «Види травм. Як надавати першу допомогу»,  для учнів середніх класів «Як запобігти отруєнню, дії у разі отруєння».

По сигналу «Увага всім!» відбулася евакуація особового складу школи, яка показала, що працівники школи та здобувачі освіти вміють діяти у разі надзвичайної ситуації. Нацальник ЦЗ- директор школи Панько С.О. прийняла рапорти від усіх підрозділів і було з’ясовано, що евакуація пройшла за 7 хвилин. Після підведення підсумків евакуації для учнів школи були проведені показові заняття представниками вибухотехнічної служби Національної поліції України, а саме: робота кінолога: пошук небезпечних предметів спеціально навченої собаки; робота напівавтономного  робота-саперу, проведення спецоперації вибухотехєнічної служби, демонстрація оснащення спеціального ВТС автомобіля.  Учні отримали знання та спостерігали і практично відпрацювали дії у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Переглянути  фото ---->>>>>

Прочитано 1219 разів Останнє редагування Четвер, 02 травня 2019 12:57
Детальніше в цій категорії: « Шевченківські дні 9 травня »

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sch166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей

Найти на сайте