Понеділок, 20 травня 2019 14:05

Джура Рекомендовані

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») (далі - гра «Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Основні завдання гри «Джура»:

• виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей;
  • набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни;
  • формування у молоді високих морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності на основі відновлених народних традицій;
  • оволодіння навичками приготування страв народної кухні;
  • пропагування та популяризація здорового способу життя;
  • зміцнення міжрегіональних зв’язків та дружби дітей та юнацтва;
  • організація змістовного дозвілля;
  • формування та закріплення основ самоврядування в учнівських колективах.

Наші учні 9-б та 10-а, 10-б класів брали участь у районному етапі гри« Джура».

Учні  посіли два перші місця: у конкурсі « Добре діло», « Рятівник». Гарно виступили у конкурсі « Ватра». Дякуємо керівникам команди та учням за чудові результати.

Переглянути  фото ---->>>>>

Прочитано 258 разів Останнє редагування Понеділок, 20 травня 2019 14:08