П'ятниця, 09 вересня 2022 07:11

1 Вересня Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
166-а школа на Солом’янці 1-ого вересня гостинно відчинила двері для своїх учнів.
Навчальний рік почато доброю шкільною традицією – Святом першого дзвоника. На шкільному подвір’ї зустрілися маленькі першокласники, подорослілі одинадцятикласники, їхні батьки, учителі, щоб попри жахіття війни серед жовтоблакиття стрічок і щему почуттів пролунав шкільний дзвінок.
За неписаною традицією шкільництва на святі, як і в мирний час, буяли вересневі квіти: айстри, гладіолуси, хризантеми як життєствердний символ перемоги світла над тьмою, як уособлення народної стійкості у священній боротьбі.
Привітала присутніх директорка навчального закладу Світлана Олексіївна Панько і, побажавши щасливої долі під мирним українським небом, запросила учнівство до навчання.
Розпочався довгожданий перший урок для учнів та учениць середньої загальноосвітньої школи відеозверненням директора та вчителів. За національним звичаєм і покликом душі наставників лунала пісня про Україну. Хвилиною мовчання шкільна когорта склала пошанівок героїчним захисникам, які ціною життя виборюють український мир. По-особливому урочисто й трепетно в цей першовересневий день звучав у школі Державний Гімн України.
А потім з екранів комп’ютерів класними кабінетами прокотився ще один славень українського народу «А ми тую червону калину підіймемо…», сколихнув тишу шкільних коридорів і гордо звився увись крізь відчинені вікна столичної школи як лист у вічність про героїчне, стійке воєнне 1 вересня 2022 року – доленосного року для Країни Незламних.
Прочитано 480 разів

Медіа

Детальніше в цій категорії: « 1 Вересня Квест »

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sch166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей