П'ятниця, 09 вересня 2022 07:25

Вітаємо Рекомендовані

166-а на Солом’янці пишається високим поцінуванням нашої директорки Світлани Олексіївни Панько Київською міською радою, яка висловлює подяку очільниці школи за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності держави та активну громадянську позицію.
З початком повномасштабного вторгнення ворога керівник нашого освітнього закладу, узявши на себе відповідальність, стала координатором роботи школи як своєрідного форпосту безпеки, центру громадського порятунку населення мікрорайону. Налагодивши зв’язки з волонтерами міжнародних організацій, пані Світлана згуртувала навколо спільної справи працівників школи, батьків нашого учнівства, усіх небайдужих.
«Націю може врятувати лише народження нової психології переможців, а не вічний стогін покараних рабів та сльози» (Дмитро Донцов).
Дякуємо Світлані Олексіївні за силу українського духу, за сприяння доленосним змінам буттєвої філософії нації.
Слава захисникам і захисницям України!
З беззаперечною вірою у Велику Перемогу!
Прочитано 50 разів
Детальніше в цій категорії: « Досягнення