21 листопада учні нашої школи за запрошенням Максима Рильського, внука славетного Максима Тадейовича та директора однойменного фонду, відвідали музей і стали учасниками незабутнього дійства. Де вшановували 300-ліття від дня народження видатного українського мислителя, богослова, поета, педагога Григорія Сковороди. В камерному товаристві сценарист, член спілки кінематогрфістів України, ведуча Віра Мельник оповіла цікаві життєві шляхи мудрого філософа. "Через пізнання самої себе, людина може пізнати сущність усього сущого". До слова запрошені: письменниця, дослідниця творчості Г. Сковороди Олена О'Лір; академік, музикант Володимир Широков; вчена, волонтер Анна Анатоліївна; педагог Людмила Анатолієвна; онук М. Рильського Максим Рильський; лікар, волонтер Оксана Гунтарська. На вечорі звучали прекрасні пісні на слова Г. Сковороди і сучасних поетів у чудовому виконанні сестер Галини і Людмили Турчак, та композитора і виконавця Ігоря Якубовського. Звучала улюблена бандура Г. Сковороди у виконанні Анастасії Дахно - лауреата музичних конкурсів. Велика вдячність організаторам за чудовий вечір, який закінчився трояндовим чаюванням. Наші учні - майбутнє вільної, незалежної, творчої України - отримали нові знання та море позитивних вражень.

Провела захід Тетяна Миколаївна Безуса – учителька нашої школи

Понеділок, 05 грудня 2022 17:47

Освітній ХАКАТОН

Понеділок, 21 листопада 2022 19:16

День ГІдності та Свободи

Понеділок, 21 листопада 2022 11:40

День української писемності та мови

Продовжуємо святкувати День української писемності та мови. Сьогодні учнів 10-х та 11-х класів об’єднало українське Слово в читацьке коло. Старшокласники читали уривки з прози, декламували поезію. Красу українського Слова, його звук, запах, смисл можна було відчути і в класичних творах Т. Шевченка, І. Франка, Лесі Українки, і в сучасних, що належать перу майстрам, зокрема Ю. Андруховичу, С. Жадану, і поетам-аматорам, і навіть у мові перекладу зарубіжних авторів. Мріємо, щоб духовне коло єднання ставало тільки більшим!

Понеділок, 21 листопада 2022 11:30

Тиждень початкової школи

Понеділок, 21 листопада 2022 11:24

1- Б клас "Посвята в першокласники"

У середній загальноосвітній школі №166 є стара добра традиція. Своїх "новеньких" після місяця навчання посвячувати у першокласники. Тому, в учнів 1- Б класу нової української школи 14 жовтня пройшло свято "Посвята в першокласники". На якому вони продемонстрували свої перші кроки до пізнання навколишнього світу та неабиякі артистичні здібності.
З цієї нагоди вітаємо наших наймолодших учасників освітнього процесу з почесним званням "ШКОЛЯР". Бажаємо - терпіння,наполегливості та старання в нелегкій справі навчання.
Понеділок, 14 листопада 2022 14:48

Тиждень початкової школи