Адміністратор

Учителі початкових класів провели поетичний калейдоскоп «Наталя Забіла – майстриня дитячої книжки» до 120-річчя від дня народження української письменниці 

Четвер, 23 березня 2023 06:53

День святого Патрика

День святого Патрика є національним святом ірландців усього світу. Це свято на честь першого єпископа,заступника і борця за волю Ірландії. Діти познайомилися із традицією святкування ,символами свята країни,мову якої вивчають.

П'ятниця, 17 березня 2023 19:22

Happy Unbirhtday Day!

Happy Unbirhtday Day! Усіх вітає з Днем Ненародження 4-А і учитель англійської мови Лубенко Л.С.! За мотивами твору Льюіса Керола учні підготували і представили виставу "Unbirthday Party" англійською мовою.

Вівторок, 14 березня 2023 07:22

Вітаємо

Шкільна родина 166-ої на Солом’янці щиро вітає переможницю міського етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» Єлизавету Сергіївну Кочубей, яка у випробуваннях за номінацією «Основи здоров’я» посіла 3-є місце. Дякуємо Єлизаветі Сергіївні за енергію добра, якою променяться її уроки, за непереможну життєву позицію гідно відстоювати цінності національної педагогіки. Пишаємося і зичимо щедрої учительської долі!

Вівторок, 14 березня 2023 06:58

З 8 березня

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами. З 8 березня, милі дами!

Вівторок, 14 березня 2023 06:48

День затишку

Директор середньої загальноосвітньої школи №166 Світлана Панько стала спікером науково-методичного семінару «Інклюзія: реалії та перспективи» у рамках ХХІІ Міжнародної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики», проведеного на базі Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна». У доповіді на тему «Освітня інклюзія: соціалізація та перспективи працевлаштування учнів з інвалідністю» пані Світлана презентувала професійне бачення щодо проблеми інклюзивного навчання в умовах війни.
Із досвідом роботи з актуального в сучасних реаліях питання мали можливість ознайомитися представники фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, інклюзивно-ресурсні центри, міські та районні філії Київського і Житомирського обласних центрів зайнятості, заклади вищої та загальної середньої освіти, громадські організації, стейкхолдери.
Цінними стали думки спікера стосовно розкриття певних питань нормативно-правових документів законодавства України щодо освітньої інклюзії, а також щодо забезпечення особистісно зорієнтованого спрямування навчально-виховного процесу для учасників із особливими потребами. Роль шкільної освіти в системі комплексної роботи з дітьми, які потребують особливої уваги, їхньої соціалізації є визначальним. На рівні практичного досвіду розкрито особливості інклюзивного підходу, що сприяє за різних можливостей забезпечувати рівні права.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Понеділок, 06 лютого 2023 19:54

захід " З Україною в серці"

У школі 166 м. Києва вчителями Забавською Т.В., Литвин І.О. організовано та проведено відкритий захід " З Україною в серці". Активними учасниками були учні 5 - А, 8- А класу. Діти вшанували пам'ять тим, хто загинув від голоду, від насилля, від агресії, від війни.
Люди світу! Слухайте!!! Цінуйте життя! Життя - то великий дар!!!

Сторінка 1 із 31

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sch166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей