Понеділок, 17 січня 2022 08:37

Міжнародний день Дякую

Міжнародний день Дякую — щорічне свято, яке відзначається 11 січня кожного року. 2022 року День подяки святкують у вівторок.

З кожним роком дедалі більше країн та людей приєднується до святкування цього дня. Молоді люди беруть участь у конкурсах та флешмобах, де пишуть Дякую різними мовами світу на плакатах та листівках. Крім того, в цей день прийнято обмінюватися подарунками і, звичайно, дякувати один одному.

Вівторок, 11 січня 2022 12:20

Досягнення

Колектив СЗШ № 166 щиро вітає Тищенко Зару Робертівну, вчителя української мови та літератури, з подаланням ще однієї вершини професійного становлення. 28 грудня 2021 на базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності «Філологія».

Наукова робота на тему «Національно-культурні домінанти поетичного мовосвіту Тараса Мельничука» виконана на кафедрі української мови Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента Інни Миколаївни Літвінової. Так тримати. Дорогу подолають ті, хто йдуть. Не зупиняйтеся і Вам відкриється Всесвіт знань та людської краси. Успіхів Вам!

Конкурс на  "Кращу дизайнерську роботу з оформлення класного приміщення до Нового року".

Переглянути фото

Четвер, 23 грудня 2021 15:13

Святий Миколай

Вівторок, 07 грудня 2021 12:47

Квест з трудового навчання

Квест з трудового навчання Копель Юлія Петрівна . Підготували і провели учениці 9Б класу для учегниць 6 Б класу.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Майстер- клас " Оздоблення іграшок технікою " декупаж". Вчитель Дзюба В'ячеслав Григорович 5 В

Вівторок, 07 грудня 2021 12:41

Виготовлення колажів