Футбол

Місце: Мала спортивна зала школи
Для: 5-11 класів
Понеділок: 15:00-15:45, 15:55-16:40
Середа: 15:00-15:45, 15:55-16:40
П'ятниця: 15:00-15:45
Керівник: Степанюк Артут Володимирович

Оволодіння найпростішими елементами футболу, розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовки учнів.

Рухливі ігри

Місце: Спортивна зала школи
Для: 1-4 класів
Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П'ятниця: 14:00-14:45
Керівник: Савенок Сергій Володимирович

Зміцнення здоров’я та оптимальний фізичний розвиток дітей, навчання їх основним руховим діям, розвиваючи фізичні здібності із урахуванням сенситивних періодів формування.

Баскетбол

Місце: Спортивна зала школи
Для: 5-11класів
Вівторок: 15:00-15:45, 15:55-16:40
Четвер:
16:00-16:45, 16:55-17:40
Керівник: Нікітюк Андрій Миколайович

Виховання інтересу, потреби і звички до занять фізичними вправами, розвиток основних систем які забезпечують життя, формування мотиваційних та функціональних компетентностей щодо баскетболу.

Джура

Місце: Спортивна зала школи
Для: 8-9класів
Вівторок, Четвер: 16:50-17:35
Керівник:

Формування потрібних умінь та навичок із загальновійськових дисциплін, вміння зберегти своє життя і здоров’я в умовах надзвичайної ситуації та військового конфлікту, надання першої допомоги.

Маєш фото з роботи гуртка ? Надішли нам прямо зараз на електронну пошту shool166kiev@gmail.com !

Туристсько-краєзнавчий гурток

Місце: Спортивна зала школи
Для: 5-11 класів
Середа: 16:50-17:35   
П'ятниця:
15:00-15:45         
Керівник: Степанюк Артур Володимирович

Пошукова та краєзнавча робота, сприяння розвитку творчих інтересів, розширення світогляду школярів, формування активної громадянської позиціі, спонукання до здорового способу життя.

Основи журналістики

Місце: каб. 303
Для: 8-11 класів
Понеділок, Четвер: 14:15-15:00, 15:10-15:55
Керівник: Кононова Олена Олександрівна

Всі охочі навчаться розрізняти журналістські жанри, види журналістики, навчаться правильно висловлювати свої думки та мислити не стандартно, вміти у буденному побачити надзвичайне, з загального виокремити родзинку.

Київський вальс

Місце: актова зала
Для: 11 класів
Понеділок: 14:10-14:55, 15:05-15:50, 16:00-16:45
Керівник: Прокопишина Світлана Григорівна

Випускники мають змогу навчитися танцювати віденський вальс, це і правильна осанка, це і вміння пластично, граціозно рухатись, і звісно ж — художньо-естетичний аспект.

Сучасне рукоділля

Місце: каб. 102
Для: 5-8 класів
Вівторок, Середа: 15:00-15:45, 15:55-16:40
Керівник: Копель Юлія Петрівна

Учні мають змогу навчитися працювати у різних видах сучасних технік рукоділля, занурення учнів у творчій процес, підвищення майстерності, розвиток фантазії і креативного мислення, формування естетичного смаку.

Основи наукової діяльності

Місце: каб. 105
Для: 10-11 класів
Вівторок: 15:00-15:45, 15:55-16:40
Керівник: Кононова Олена Олександрівна

Учні знайомляться з пробле­матикою науки, поглиблюють базові знання, опановують принципи, методи, прийоми дослідницької діяльності, набувають навичок самостійної наукової роботи.

Німецька мова

Місце: каб. 103
Для: класів
Вівторок, Четвер: 15:00-15:45
Керівник: Гортовлюк Галина Іванівна

Формування та розвиток мотивації до вивчення німецької мови, інтенсифікації навчального процесу, розвитку соціокультурних знань та вмінь учнів.

Хореографія

Місце: актовий зал
Для: 1-2 класів
Вівторок: 16:00-16:45, 16:55-17:40, 17:50-18:35
Середа: 16:00-16:45, 16:55-17:40
Четвер: 16:00-16:45, 16:55-17:40, 17:50-18:35
Керівник: Калістов Михайло Олександрович

Виявити нахили дітей і задовольнити потребу в руховій активності; розвинути почуття ритму, хореографічну виразність, координацію рухів.

Літературана вітальня

Місце: каб. 205
Для: класів
Вівторок, Четвер: 15:00-15:45, 15:55-16:20
Керівник: Ростовцева Ірина Петрівна

Надати можливість юним поетам-аматорам продемонструвати як зразки власної творчості, так і вміння декламувати поетичні твори, удосконалювати навички виразного читання віршів, сприяти розширенню мовного середовища, розвитку когнітивного та креативного мислення учнів.

Шашки

Місце: каб. 105
Для: 5-11 класів
Середа: 15:00-15:45, 15:55-16:40, 16:50-17:35
Керівник: Хоптинець Олександр Олексійович

Учні навчаться грати в шашки, дотримуючись правил гри, формують вміння планувати власні дії, будувати тактику та стратегію своїх дій. Тренуються контролювати ситуацію, спокійно реагувати на свої невдачі й позитивно ставитися до успіхів суперника.

Абетка харчування

Місце: каб. 211
Для: класів
Середа: 15:00-15:45, 15:55-16:40
Керівник: Гончарук Ірина Василівна

Розвиток культури правильного харчування та здорового способу життя серед дітей шкільного віку, висвітлення найактуальніших питань, засвоєння дітьми практичних умінь і навичок раціонального харчування.

Чарівний пензлик

Місце: каб. 105
Для: 5-7 класів
Середа: 15:00-15:45
Керівник: Садовська Ганна Олександрівна

Виявити нахили дітей, ознайомити з творчістю видатних художників, навчити школярів живопису, графіці та іншим видам образотворчого мистецтва.

Арт студія 4 класи

Місце: каб. 108
Для: 4 класів
Четвер: 13:30-14:5, 14:25-15:10
Керівник: Калюк Тетяна Миколаївна

Інтелектуальній та творчий розвиток школярів

Математичні таємниці

Місце: каб. 308
Для: 9 класів
Середа: 15:00-15:45
Керівник: Демічева Оксана Анатоліївна

На заняттях розглядаються цікаві питання математики, цікаві задачі; гуртківці готуються до олімпіади, розв’язують конкурсні задачі, нові доведення теорем, які вивчають у школі, різні математичні фокуси тощо.

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sсhool166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей

Найти на сайте