Правила зарахування учнів до середньої загальноосвітньої школи № 166 м. Києва

1. Прийом документів та зарахування дітей до 1-х класів, які проживають на закріпленій території обслуговування, середньою загальноосвітньою школою №166 м.Києва буде здійснюватися у період з 04 квітня 2019р. по 31 травня 2019р.

2. Вжито заходи для ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх заміняють, з порядком зарахування до Школи, Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

3. Якщо ви бажаєте відвідувати нашу школу, закріплену не за Вашим місцем проживання, потрібно залишити заяву на вільні місця у СЗШ № 166.

Зарахування учнів до Школи здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора.

Для зарахування учня до Школи батьки або особи, які їх замінюють, подають:

• заяву;

• копію свідоцтва про народження дитини;

• медичну довідку встановленого зразка;

• особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до ІІІ ступеня Школи – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу початкової школи вступають діти, яким на 1 вересня, як правило, виповнилося 6 років і які за результатами медичного і психологічного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

1. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Школи відповідно до законодавства та міжнародних договорів.