Правила зарахування учнів до середньої загальноосвітньої школи № 166 м. Києва

  1. Прийом документів та зарахування дітей до 1-х класів, які проживають на закріпленій території обслуговування, середньою загальноосвітньою школою №166 м.Києва буде здійснюватися у період з 04 квітня 2019р. по 31 травня 2019р.

  2. Вжито заходи для ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх заміняють, з порядком зарахування до Школи, Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

  3. Якщо ви бажаєте відвідувати нашу школу, закріплену не за Вашим місцем проживання, потрібно залишити заяву на вільні місця у СЗШ № 166.

Зарахування учнів до Школи здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора.

Для зарахування учня до Школи батьки або особи, які їх замінюють, подають:

  • заяву;

  • копію свідоцтва про народження дитини;

  • медичну довідку встановленого зразка;

  • особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до ІІІ ступеня Школи – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу початкової школи вступають діти, яким на 1 вересня, як правило, виповнилося 6 років і які за результатами медичного і психологічного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

  1. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Школи відповідно до законодавства та міжнародних договорів.

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sсhool166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей

Найти на сайте