Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
У 9в класі була проведена лекція з елементами тренінгу на тему: «Відповідальність неповнолітніх»
Лектор Лисак Володимир Володимирович інспектор відділу звʼязків з громадськістю Управління патрульної поліції м. Києва .
Середа, 24 січня 2024 17:30

Благодійність у СЗШ

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Наша шкільна родина дякує всім хто долучився до благодійної справи.
Допомогу отрималм військові батьки наших учнів та випускники нашої школи ?
Середа, 24 січня 2024 16:44

Волонтерський урок

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ілона Гвоздьова -  провела урок волонтерства для учнів СЗШ 166.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини)  і   його кінцева стадія  СНІД (синдром набутого імунодефіциту).

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

28 вересня цього року вся педагогічна спільнота України відзначала 105-ту річницю з дня народження Василя Сухомлинського. Учні початкових класів узяли активну участь у заходах присвячених цій визначній даті.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У рамах тематичного тижня «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення» класні колективи 166-ої школи провели флешмоб-вдячність. Учні щиро привітали з Днем захисників і захисниць воїнів і всіх, хто тримає небо над Україною. У непрості часи історично-буттєвого випробування нашої держави ми пишаємося подвигом Сил оборони України! Зичимо наснаги, незборимості, гордості в усвідомленні високої місії захисту свого народу!

Понеділок, 16 жовтня 2023 18:23

Олімпійський урок

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
У вирі непростого сьогодення освітяни столичної школи № 166, як і колеги всієї України, стійко тримають опір життєвим викликам. У переддень Свята знань колектив узяв участь у засіданні педагогічної ради на тему «Організація освітнього процесу у 2023–2024 навчальному році в умовах воєнного стану». Урочисто-щемним став початок роботи: учительська когорта співала Державний гімн, дякувала Силам оборони України за можливість жити й надійно тримати тил. Директор школи Світлана Панько запропонувала пошанувати оплесками й добрим словом колег, які зробили внесок у розвій 166-ої, і тих, хто щойно долучився до педколективу. Під час зібрання розкрито низку нагальних шкільних питань. Професійний підхід заступників директора сприяв вичерпному роз’ясненню моделі організації освітнього процесу у школі.
Упевнені, що злагоджена робота команди майстрів педагогічної справи повною мірою сприятиме плеканню покоління вільних українців.
Хай боротьба за духовні національні цінності наснажує всіх на Перемогу??
Понеділок, 16 жовтня 2023 18:21

Вітаю, Першовересню!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Вітаю, Першовересню!
Сторінка 1 із 24

Контакти

Поштова адреса:

03087 м. Київ, вул, Єреванська, б. 20

Телефон/факс: +38(044) 242-56-62

E-mail: sch166kiev@gmail.com

Часи роботи: Пн.-Пт.: 08.00-17.00

Захист прав дітей