Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

EdEra Books — соціальний проект інтерактивної освітньої літератури. Розробляється командою молодих науковців, програмістів, дизайнерів та експертів. Онлайн-книги на EdEra складаються з ілюстрованих текстів з інтегрованими відео та тестами для перевірки здобутих знань. Дозволяють поєднати різні методи сприйняття інформації і підвищити ефективність навчання. І головне — безкоштовний доступ онлайн 24/7.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Шановні вчителі, надаємо вам посилання на сайт, де ви знайдете дуже корисні матеріали. Щоб полегшити впровадження оновлених програм, EdEra спільно з МОН підготувала поради для вчителів, методичні рекомендації, збирає додаткові навчальні матеріали, які будуть розміщені у вільному доступі. Приємного та продуктивного Вам навчання!